SİTE İÇİ SEO ÇALIŞMASI

SİTE İÇİ SEO ÇALIŞMASI

SİTE İÇİ SEO ÇALIŞMASI ile sitenizin tüm iç SEO ayarları ve tüm teknik eksiklikleri ve hataları giderilir. Tamamen SEO UYUMLU olarak siteniz size teslim edilir. 

1-15 SAYFALI SİTELER

SİTE İÇİ SEO

İÇ SEO Paketi

13.8500 TL
Crawl Analizi
Cache Kurulumu ve Ayarları
Seo Araçları Genel Site SEO Analizi
XML Site Map Oluşturma
HTTPS ve SSL İşlemleri
Title Ve Description Ayarlanması İşlemleri
Resimlerin Optimize Edilmesi
Bing - Yandex - Google - Arama Motoru Kayıtları
Robots.Txt Ve Tarama Hatalarının Çözümü
Webmaster Tools Hatalarının Çözümü
Httacces Gzip Sıkıştırma Kodları Ve Ayarları
Css Js Sıkıştırılma İşlemleri
İç Linklemeyi Kuvvetlendirici İşlemler
Sitedeki Genel Hataların Deepcrawl İle Analizi Ve Çözümü
Değersiz Backlinklerin Tespiti Ve Reddi

Alınan Tüm Backlinkler Özel İndexletme Yöntemleri İle Hızlı İndex Alması İçin İndexletilir. Bunun Amacı Alınan Linklerin Sitenize Hızlı Şekilde Yansımasını İstememizdir.

Analytics Stratejileri Ve Ayarları
Rakip Analizi
Kelime Analizi, Meta Etiketleri Ve Başlık Önerileri
Pagespeed Optimizasyonu
Hitinizi Artıracak İçerik Önerisi
Bileşen Kontrolü
Kalıcı Bağlantı Kontrolü
Kalıcı Bağlantı Önerisi
Anti SEO Analizi
Kırık Link Kontrolü ve Düzeltilmesi
Size Özel Öneri Ve Taktikler
7 Günde Teslim

SİTE İÇİ SEO Çalışmanıza DIŞ SEO ÇALIŞMASI veya BACKLİNK ÇALIŞMASI ekleyerek sitenizin süper hızda başarı yakalamasını sağlayabilirsiniz.

SİTE İÇİ SEO AÇIKLAMA

Sıkça Sorulan Sorular

Site İçi Seo Nedir?

Site içi SEO çalışması sitenizin iç kısımlarında yapılan ayarları ve teknik eksikliklerin giderilmesini kapsar. Her site yaptırmalıdır. Site içi seo ayarlarını en büyük arama motoru olan Google belirler. Sitenizin Google’ın belirlediği kriterlere uygun olacak şekilde yeniden yapılandırılır. Eğer sitenizde hatalar var ise bunlarda bu taramalar ve Audit analizleri sonucunda ortaya çıkarılır ve düzeltilir.

Wordpress Site İçi SEO Çalışması Yapılır Mı?

Evet hatta siteniz Wordpress ise anahtar teslim bir iç SEO çalışması hizmeti alırsınız. Bu şu demektir A’dan Z’ye sitenizin tüm iç SEO ayarlamaları yapılır, ne size ne de yazılımcınıza hiçbir iş bırakılmaz. Yapılan tüm çalışma size Excel dosyası raporlanır.

Özel Yazılım Site için Site İçi SEO Nasıl Yapılır?

Eğer siteniz özel yazılım ise size özel bir iç SEO raporu hazırlıyoruz. Bu rapor sizin ve yazılımcınızın anlayacağı bir dilden oluyor. Özel yazılımınızı yaptırdığınız yazılımcı veya kurumdan bu SEO eksikliklerinin giderilmesini talep ediyorsunuz. Özel yazılım sitelere siteyi inşa eden kişiler veya kuruluşlar haricinde müdahale edilmesini uygun bulmuyoruz. Hata payı sıfırdır. En güvenli güncellemeyi yazılımcınız yapacaktır. Ancak yazılımcılar veya yazılım ofisleri Site İçi SEO gereklilikleri konusunda yeterli güncel bilgiye sahip olmayabiliyorlar. Bizim uzmanlık alanımız sadece SEO olduğu için sitenizi detaylıca değerlendirip eksikleri fazlalıkları detayları ile size raporluyoruz.

Site İçi SEO Ayarları Neden Yapılmalıdır?

Site içi SEO’yu mağazanızın içi gibi düşünebilirsiniz. Site dışı SEO ise mağazanızın dışında yapılan çalışmalardır. Eğer sitenizin iç kısımlarında hatalar var ise site dışı çalışmalar yapsanız dahi yeterli düzeyde başarıyı yakalayamazsınız. Mağazanızın dışında sürekli reklamlar yapıyor ve hedef kitlenizi mağazanıza çekiyor olabilirsiniz ancak mağazanızda kötü kokular, görüntü kirlilikleri, tabelada bilgi yetersizliği, mağaza içinde personel yetersizliği, ürünlerin müşterinin göremeyeceği yerlerde oluşu gibi sorunlar olduğu sürece müşterileriniz gelse bile verimli sonuçlar alamazsınız.

Bu elbette bir benzetme idi. Site İÇİ SEO çalışması sitenizin tüm görünen veya görünmeyen eksiklerinin giderilmesini içerir. İstisnasız her site iç ayarlarını ve teknik gerekliliklerini yerine getirmelidir. Eğer daha önce SİTE İÇİ SEO çalışması yaptırmadıysanız mutlaka yaptırmanızı öneririz.

SİTE İÇİ SEO Ne Kadar Süreyle Yapılmalıdır?

Site içi seo ayarlarımızı Google’a ve kullanıcı kitlemize göre yapmaktayız. Google dinamik bir yapıya sahiptir ve sürekli olarak her sene bir iki adet güncelleme yapmaktadır. Sitenizin ayarlarını her sene yaptırmanızı gözden geçirtmenizi öneririz.

Bir yıl boyunca sitenizde yapılan yanlış işlemler, kırık linkler veya hatalı işlemler olabilir. Veya Google’ın değişen kuralları ile uyuşmayan bir yapıya sahip olabilirsiniz. En doğrusu yılda bir kere site içi SEO ayarlarınızın elden geçirilip kontrol edilmesidir. Aracınızın yıllık muayenesi gibi düşünebilirsiniz. Sitelerimize sürekli çalışan ve zaman zaman arızalanan canlı bir yapıya sahiptir. Sitemizin sağlığı için teknik sorunları önceden keşfetmek faydalı olacaktır.

Site İçi SEO Yaptırınca Sitemin Tasarımı Değişir Mi?

Hayır site içi SEO çalışması daha çok teknik bir çalışmadır. Elbette kullanıcı deneyimi iyileşitirecek önerilerimiz olacaktır. Yıldız puan verme, yorum yapma veya içerik ekleme gibi ancak bunlar mutlaka sizin bilginiz ve izniniz ile yapılır. Tasarımınız değişmez.

Başa dön tuşu